Stačí si vybrat

[4.]Stačí si vybrat

11. prosince 2010 v 23:13 | Vypravěč
.
Konečně slavná premiera :D:D po půl roce píšu teda dlaší díl téhle úžasné povídky :D, pořád stejná ale tentokrát přehledná a kvalitní ^_^

[3.]Stačí si vybrat

6. prosince 2010 v 17:51 | Hotamaru Oyashiro Sama
.
3.Na novým místě.
Waila zůstala hledět, vůbec nechápala. V hlavě jí běhaly myšlenky typu "Proč k matčiné sestře? a proč nemůžu zůstat doma? Co sem udělala tak špatnýho??" ptala se v duchu sama sebe, měla zlost, všechno kolem sebe chtěla rozbít ale udržela se. V klidu si zase lehla na postel. V tu chvilku uslyšela jak se zavřely dveře od bytu. Něco jí prolítlo myšlenkama, ale neřešila to. Ležela na postely a dívala se do stropu. Štěně co předchozí den dostala, začalo štěkat u dveří do jejího pokoje. Tatami hned šla za štěnětem, sama nevěděla co se sestře předchozí den stalo. "Co tam je Ricku??" řekla a vešla do pokoje. Uviděla Wailu a utekla z pokoje. Utíkala za matkou. "Mami, Mami!! Tam je strašidlo!! Má na obličeji jizvy!..aaa...aa...má černé oči, úplně černé oči, poď se podívat!!" křičela Tatami. Její otec se rozhlédl kolem sebe a odešel na balkón.

[2.]Stačí si vybrat

6. prosince 2010 v 17:50 | Hotamaru Oyashiro Sama
.
2.No a co?
Utíkala začínaly ji bolet nohy. Ale nemohla si pomoct utíkala dál. Doběhla ke konci města tam se zastavila a chvilku se rozhlížela. Chytla se za hlavu a začala vyděšeně křičet. Pak se rozběhla na pravou stranu která vedla k moři. Utíkala a držela se za hlavu doběhla až do vody kde se zastavila. Kolem nikdo nebyl a Waila se koukala před sebe na vodu. Vyděšeně a tiše jí bilo srdce. Vzduch jí jemně ovíval tvář a boty už měla plné vody. Za ní už dávno běžely Terez s Timem. Do vody pomalu kapala krev. Wailu všechno bolelo. Natáhla ruku vody a trochu si jí vylila z ruk na obličej a tu ostatní vodu nechala dokapat na dno. Kdy tam došly Timo s Terez už dávno seděla na břehu. V dálce se třpytily blesky a z druhé strany zářilo slunce.

[1.]Stačí si vybrat

6. prosince 2010 v 17:50 | Hotamaru Oyashiro Sama
.
1.Kvůli děcku!
Hodina češtiny. Učitelka vysvětluje látku a vrhá na všechny mračené pohledy. Chvilkami zařve po dvojce děcek ať mlčí nebo jim napíše zápis do žákovské. Vysvětluje látku dál.  Začíná psát i na tabuli a v odrazu světla sleduje co dělají ti úžasní žáci. "Vrať mi ten sešit!! Dělej!!" řve Wail po jednom spolužákovy a vrhá na něj vražedné pohledy. V duchu si představuje jak by mu nejradši rozbila hlavu o zeď. Po chvilce jí spolužák sešit vrátí a oba se dívají na učitelku. Učitelka je oba sleduje s celkem nepříjemným pohledem až by to člověka otrávilo. Zaměří svůj pohled přímo na Wail pohled se jí změní jako by jím říkala -Seš ty vůbec normální?- Wail se jí snaží nedívat do očí a snaží se jí nevnímat. Učitelka drží v ruce křídu a přestává se ovládat.

Stačí si vybrat

6. prosince 2010 v 17:49 | Hotamaru Oyashiro Sama
.
Žánr: FF - Panik
Postavy: Jan (Johny), T:mo (Timo), Waila (Wajl), Terez (Teja)
Typ: Normální povídka (zjevně bez citu)
Stav: Rozepsaná
Přibližně kapitol: 23 - 30

Příběh: Holka co je psychicky na dně. Chce najít konečně někoho kdo jí bude mít rád a bude jí pomáhat. Má problémy ve škole, s přáteli a odmítá se s někým bavit. Snaží se s ní bavit ale Timo a jeho parte ve které jsou 2 další kluci a Jan. Jediná její kamarádka Terez se jí snaží pomoct. Nemá sice už náladu ani chuť jí pomáhat ale nechce aby se dostala úplně na dno. Bohužel netrvá to věčně i Terez se od ní začne stranit, sice je jí Waily líto ale je jí jasný že ji už nezmění. Po nějaké době se jí snaží najít někoho kdo by jí mohl pomoct a dostat ji z toho. Waila sama už je z toho všeho tak na dně že už dostala od doktora napsané že je Agresivní a že při nepříčetnosti může i ublížit a to nechtěně. Terez jí najde přátele ale ona sama se s ní přestane stýkat. Waila? Ta se mezi tím dostane úplně na dno...s zůstane na ulici....Mezi tím Timo a Jan kteří se jí budou snažit pomoct a seženou jí nové bydlení. Ona se do obou zamiluje a bude si mezi nimi muset vybrat
 
 

Reklama