NGE: I hate (You love me)

Kapitola třetí | Tady bude zábava.

26. dubna 2015 v 21:15 | Vypravěč

Je ráno, asi pět hodin. Všude ticho a klid, taky proč by byl ve vězeňské cele kravál že ano? Pixie seděla na zemi v koutě a dívala se do prázda. Že by byl zase problém? Jak jinak to se jí stává normálně, komu by se to taky nestávalo že. Otevřeli se dveře a dovnitř vstoupil Gendo, divně se tvářil ale z očí mu nic vidět nešlo protože na nich měl brýle.

Kapitola druhá | Pilot z Norska.

26. dubna 2015 v 21:15 | Vypravěč

Je něco po půlnoci. Tady v Geofrontu to v tenhle čas vypadá jakoby tu bylo mrtvo, i tak se tu ale stále pracuje. Gendo posedává u svého stolu a přehrává si záběry ze dne, přece jenom je hrozně zajímavé že někdo i když se bojí skočí dobrovolně, dá se říci, pod kudlu samotnému andělovy. I tak se nad tím Gendo usmívá, přece proč ne, není zase tolik lidí kterým by se mohl vysmát a vlastně to bylo jedno.

Kapitola První | Úděl supporta

26. dubna 2015 v 21:14 | Vypravěč

Je kolem páté hodiny odpoledne. Připravuji se i se svojí jednotkou 1.1. na transport do japonska. Podle toho co jsem zjistila ostatní piloti z okolních států už tam jsou. Sedím v obrovské hale, kde je můj Evangelion, na mostku naproti jeho hlavě. Mám takový zvláštní úsměv, pomalu jsem nikdy nebyla v akci a teď to má přijít.

"Vypojte DEvu 1.1. a připravte ji na transport."

NGE: I hate (You love me)

26. dubna 2015 v 21:12 | Vypravěč

Tak jo tohle je k mojí nové FF ve stylu evangelionu xD

Název: NGE: I hate (You love me)
Žánr: Fanfiction, Drama, Thriller, Romantika
Délka: ???
Typ: Kapitolová povídka
Postavy: Pixiel de Edelweiss, Taradino Cascatti, Yasha Tetsuya Snow, Jake Kaiser, x Reserved x, x Reserved x ...

Děj
Je rok 2023, nebyl impact z roku 2014 a po zničení posledního anděla se začali tvořit další, kompletně neznámý. Na řadu se dostal taky nový projekt. Projekt "Deva" takzvaní supporti kteří v boji proti andělům pomáhají "Unit" a "Prototype" v boji, je to jednoduchý způsob jak využít jenom jeden evangelion a k tomu devu která musí bránit evangelion za každou cenu. Bohužel piloti typu deva to nemají lehké a také se stává že se psychicky zhroutí z toho že musí jenom odnášet největší bolest a trpět i za věci, za které nemohou.

Specializací typu deva je také to že nejsou tak silní jako klasický evangelion, vždy vynikají jenom v jedné věci kterou mají zvýšenou na 200% zbylé ostatní mají jenom 50%. Dělá to z nich také to že nemají moc velkou šanci anděla zničit.

Ovšem co se může stát, když pilot devy, už nezvládá svoji práci tím způsobem, že by chtěl konečně taky zabít anděla. Nechá trpět člověka řídícího Evangelion? Bude se chtít pomstít? Bude chtít snad zabíjet? Pokusí se o vlastní styl impactu? Nikdo netuší.

Kdo se pak takovému pilotovy dokáže postavit? Každý, protože přece jenom je to Deva, ale... Co když se nahraný program zvrtne do nečekaných výššin které se jenom těžko dají změnit?
 
 

Reklama