NGE: I hate (You love me)

26. dubna 2015 v 21:12 | Vypravěč |  NGE: I hate (You love me)

Tak jo tohle je k mojí nové FF ve stylu evangelionu xD

Název: NGE: I hate (You love me)
Žánr: Fanfiction, Drama, Thriller, Romantika
Délka: ???
Typ: Kapitolová povídka
Postavy: Pixiel de Edelweiss, Taradino Cascatti, Yasha Tetsuya Snow, Jake Kaiser, x Reserved x, x Reserved x ...

Děj
Je rok 2023, nebyl impact z roku 2014 a po zničení posledního anděla se začali tvořit další, kompletně neznámý. Na řadu se dostal taky nový projekt. Projekt "Deva" takzvaní supporti kteří v boji proti andělům pomáhají "Unit" a "Prototype" v boji, je to jednoduchý způsob jak využít jenom jeden evangelion a k tomu devu která musí bránit evangelion za každou cenu. Bohužel piloti typu deva to nemají lehké a také se stává že se psychicky zhroutí z toho že musí jenom odnášet největší bolest a trpět i za věci, za které nemohou.

Specializací typu deva je také to že nejsou tak silní jako klasický evangelion, vždy vynikají jenom v jedné věci kterou mají zvýšenou na 200% zbylé ostatní mají jenom 50%. Dělá to z nich také to že nemají moc velkou šanci anděla zničit.

Ovšem co se může stát, když pilot devy, už nezvládá svoji práci tím způsobem, že by chtěl konečně taky zabít anděla. Nechá trpět člověka řídícího Evangelion? Bude se chtít pomstít? Bude chtít snad zabíjet? Pokusí se o vlastní styl impactu? Nikdo netuší.

Kdo se pak takovému pilotovy dokáže postavit? Každý, protože přece jenom je to Deva, ale... Co když se nahraný program zvrtne do nečekaných výššin které se jenom těžko dají změnit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama