Kapitola třetí - Konečně v Praze

4. května 2011 v 18:57 | Vypravěč |  Resident evil - Project terminate
Předem se omlouvám za idiotskej název kapitoly :D:D | Bacha tenhle díl +15 (XD pro ostatní napíšu jinou verzi xD)


Letadlo dosedlo na dlouho dráhu. Všichni byli rádi že se konečně dostnou ven. Chris měl pořád ten přiblbí úsměv, Leon se stále byvil s Angelou. Claire si potichu stěžovala, trochu i nadávala na svoje oblečení. Když už stáli v letištní hale na Ruzyni tak, poměrně nechápavě brouzdily očima mezi zmatenýma lidma. Angela hledala pohledem jejich českou spojku. Z dálky na ně někdo mával, Angela se zasmyslela. "Jo to je Mark..." kývla na Leona a rozešla se Markovým směrem. Leon s Chrisem šli za ní. Claire dál bloudila mezi lidma. Mezi vším tím chaosem tam zahlídla ze dva vojáky umbrelly. Když v tom ji někdo chytil za ruku "Claire, jdeme nemůžeš si tu dělat co chceš" řeklLeon polo hlasně když ji držel za ruku. Claire jenom přikývla a šla za ním. Vyloudily se z letiště, zamířily k Autu, mno spíš taxíku kde seděl Chris, Angela a Mark. Leon kouknul dovnitř "Pojedeme dalším Angelo... kdyžtak mi zavolej až budete v hotelu" řekl Leon a Angela mu lehce přikývla.

Leon odstoupil od taxíku a ten se rozjel. Před letiště přijel další taxík, Leon s Claire nasedly a řekli řidiči kam má jet.
Claire seděla vedle Leona a koukala z auta když jeli po pražským mostě. "Leone?" zamumlala když sledovala vodu ve Vltavě. "Hm?" zabručel Leon a koukl na ni. "Na letišti byli lidi z Umbrelly" řekla celkem klidně Claire když byli na druhé straně mostu a projíždeli ulicemi. "Cos čekala?... teď si je letecké společnosti najímají jako ochranku." řekl a klidně se zase opřel. Vykoukl okýnkem na své straně ven a koukal na budovy. Claire si pro sebe ještě něco zamumlala když v tom se Leonovy rozezvolnil mobil. "Nevezmeš to?" koukla na něj Claire. Leon kývl že vezme a zajel s rukou do kapsy kalhot a vytáhl mobil "Hm?" klasicky tázavě zabručel do telefonu. "Už sme tady Leone.." ozvalo se z druhé strany. "Ok.." odvětil Leon a zavěsil. Koukl na Claire "Tady někde to je..." usmál se. Pochvilce Taxík zastavil. "Jsme tu Hotel Crowne Plaza prosím 250 kč!" řekl řidič když se přiblbe, ba i úchylně díval na Claire. Leon mu naštvaně nacpal do ruky 300 kč a vylezl ven. Claire radši šla hned za ním. Leon koukl na hotel před kterým stála Angela, Chris a Mark. Claire zasekaně sledovala Marka. "Vždyť to je dítě..." zamumlala když na něj ukazovala prstem s udiveným výrazem. "Je mi 17 a jsem specialista..." řekl klidně Mark když jí odstrčil ruku od svého obličeje. Claire se divně usmála. Chris tam zase nacvičoval pošahaný pohyby když se hrnul ke vchodu do hotelu. Angela šla za ním a přiměřeně se smála jeho vystupování před lidmy. Leon jenom kroutil hlavou když se hrnul do budovy za nimi. Opět jako poslední šla Claire, ale vedle ní šel Mark. Divně na sebe koukali. Chvilku to vypadalo že se do sebe pustí. V budově se zapsaly na pokoje, Claire byla na pokoji s Leonem protože odmítala být se svým bratrem, s Chrisem byla Angela a Mark jim hrál dítě. Vypadalo to docela hezky když se to tak vezme. Každá pokojská si myslela "To je ale hezká rodinka" bohužel opak byl pravdou.

Umbrella
Jack vzal dívku do náručí a rozešel se ze vrat. Byl celý od její krve. Donesl ji do nějakého pokoje a položil ji tam na železnou desku. Nic na sobě neměla, byla položená na desce, deska byla studená jako led. Jack se díval na její tělo a v hlavě mu běhali celkem úchylné myšlenky. Zase mu přejela hlavou myšlenka o tom co říkal Wesker, že se zase brzo vzpamatuje. Chytl ji rukou za pusu a koukl se jak moc má prostřelenou hlavu. Měla ji prostřelenou asi 2 cm nad uchem, byl to čistý průstřel takže na druhé straně bylo také dost krve. Jack se poušklíbl, pustil jí obličej a naklonil se k ní. "Taková hezká tvářička... a jaký je to monstrum..". Z poza neprůhledného skla z jedné strany ho sledoval Wesker. Ve tváři měl poloúchylný pohled založil ruce a sledoval dál co se bude dít.

Náhle mu hlavou projel skoro zapomenutý, ale dříve hodně častý pocit. Vzal ji něžně až ustaraně do náručně pohladil ji po šíji a mrazivě ji přejel po páteři. V té chvíly mu přišlo líto že to nemůže cítit ikdyž tuhle myšlenku brzo zavrhl, když si uvědomil, že tohle by se nikdy nestalo. Posadil se na železné prkno kde byly ještě teď krůpěje krve z postraní rány na její hlavě. Posadil si ji na jedno koleno a opřel si ji o rameno a ucítil jak mu po krku stéká chladná tekutina. Rychle si sundal kalhoty což pro vojáka není žádný problém. Wesker je mezitím nepozorovaně sledoval a byl napjatý co bude dál ikdyž pochyboval, že by to do ní Krauser narval. Spletl se. Jack si ji držel přímo před sebou a rukou se jí dotýkal studených ňader a postupoval stále níž, potom jí tam vsunul ruku. Každá žena by to ocenila ale co měl dělat když byla v bezvědomí.

Náhle jim projel vztek. Vstal a odhodil ji na konec té desky chvíly se ni díval a potom zařval a popošel směrem k ní a díval se na ni. Strčil jí prst do úst a začal jí tam pomalu kroužit tím se dostatečně uklidnil a pokračoval v pokusu ji znásilnit. mezitím si Wesker sundal kalhoty a pohodlně se posadil nechtěl tuhle příležitost ,jak si nepustit porno ale dívat se na to ve skutečnosti zahodit. Ikdyž moc velký rozdíl mezitím nebyl. Jack se naklonil a políbil jí na rty, bradavku a potom už byl hotov s předehrou kterou potřeboval aby se mu jeho penis postavil a mohl začít sex, který si sní často představoval. Roztáhl ji nohy a pevně je držel na krajích železné desky posouval se směrem nahoru aby ho tam mohl vložit a postupně dospět k orgasmu na který se těšil. Wesker začal používat svou už dobře na tenhle akt naviklou ruku, s kterou vždycky došel k uspokojení. Jack si ji podepřel pod lopatkami aby jí mohl laskat prsa a drsně do ní vnikl. Na okamžik zkaměněl a hlavou mu blesklo co to tady dělá, ale pak se vzpamatoval a zrychlil rytmus. Ruka Weskera nezůstala pozadu a brzo se na skle objevil první střik spermatu a nebyl jedinný. Krauser mezitím pokračoval danným tempem ale postupně zrychloval až se najednou zarazil zvedl hlavu a vydechl. Zalehl ji celou svou vahou a celý upocený sténal vlnou náhlého orgasmu, který přišel velice nečekaně. S heknutím se převalil aby jí nepolámal kosti a s žuchnutím spadl na zem. Odvalil se na bok schoulil do klubka a přerývavě oddechoval.

Vypotácel se na nohy a na zemi po něm zůstala zpocená skvrna jeho zad, nohou a hýždí. Opatrně ještě zaskočen tím co se právě stalo začal obcházet místnost. Nechtělo se mu ještě obléct a tak tam tak chodil a díval se na její bezvládné tělo. Najednou zaslechl šramot. Pootočil hlavu a vydal se směrem kde se ozval zvuk. Otevřel dveře a vyšel ven z místnosti kde předchvílí znásilnil ženu. A otevřel další dveřě a nestačil se divit co vidí. Ten slizoun Wesker, který si právě zapínal zip na poklopci se na něho uchechtl a podíval se směrem ke sklu. Krauser se podíval týmže směrem a nemohl už nic dodat. Přes sklo, které bylo potřísněné čerstvým spermatem uviděl železnou desku a na ní ji! Nemusel si nic domýšlet a ptát se kdo to na to okno nastříkal. V duchu se mu honilo hlavou že to prostě není možné že se mu to jenom zdá. Bohužel musel brzo ukončit svůj tok myšlenek, protože Wesker se znovu obrátil k němu. Náhle si uvědomil že je pořád ještě nahý do půli těla a Wesker na to taky narážel. Dostal vztek Wesker byl sice jeho nadřízený a měl ho docela rád ale tohle bylo urážející a potupné, kdyby tady měl svůj nůž probodal by ho k smrti, ale měl ho za opaskem u kalhot nezbývalo mu než se na Weskera vrhnout holýma rukama. ,,Ty zmrde!'' zařval a skočil ne Weskra a vší silou ho udeřil do břicha.

Weskerovy bylo jasné že ze zloby v Jackově tváři se vyklube nějaký útok, sledoval ho skrze sluneční brýle a arogantně se usmíval. Jack měl nervy pořád a pořád víc v hajzlu, jenom se trochu pošklíbl a sledoval ten jeho zvláštní úsměv. Stále ho držel pod krkem. "To sme si nedomluvily Weskere!!" zařval a ještě víc stiskl jeho krk. "Správně nedomluvily, ale kdo tady mluvil o tom že ji... když je teď ještě mimo hru znásilníš?.. hmmmm?..." řekl Wesker, když chytl Jackovu ruku, kterou Weskerovy svíral krk a bez námahy s ním hodil přes celou místnost. Krauser se snažel podepřelíma rukama zvednout. Albert k němu pomalu došel, zabořil mu těžký podpatek své boty do obličeje a s arogantním úsměvem ho dál sledoval. "Tohle už víckrát nedělej..." sklonil se k němu "Nebo tě sám zabiju... a Leon to nebude muset dělat" ušklíbl se odešel z místnosti pryč. Jack si z vlastního obličeje, z koutku pusy utíral proud krve. "Hajzle..." syknul když se mu konečně podařilo se zvednout.

Odešel zase do místnosti kde prožil on uspokojovací "akt". Vzal ze země kalhoty a oblékl si je. Zase zavadil pohledem na ní. Chvíli ji sledoval, pak se bezcitně otočil směrem ke dveří a nechal ji tam ležet jenom tak. Mezitím se do místnosti nahrnulo asi 10 vědců, kteří ji ke stolu přivázaly a začali do ní bodat injekce. Odešel z místnosti a šel chodbou, došel do pokoje kde měl spát, i když sám spánek moc rád teda neměl, lehnul si na postel a díval se do stropu. V hlavě se mu vybavovali myšlenky o tom co všechno s ní dělal, opět ho to celkem vzrušilo, ale ten pocit že je sledoval Wesker mu kazil náladu. Vědci se dále zabávali o dívku, čekali že se probere taky nějak jak říkal Wesker, za týden. Dívka opět otevřela oči i když měla prostřelenou hlavu, matně viděla co se kolem ní děje. Zase cítila v sobě jehli a na sobě tisíce pohledů. Jeden z vědců ji do žíli zabodl injekci z namodralím obsahem, injekce byla tak ledová... ale ledovosti se nevyrovnala ani tak té železné desce na které ležela.

Poděkování: Takže :D tuhle kapitolu sem tak nějak nenapasala sama, některý věci mi pomohla sepsat kamarádka, spolužačka -> Káča neboli orda :D:D moc jí za to děkuju (a tyky všem ostatním které sem prosila o pomoc a vysrali se na mě :D:D:D:D díky :D:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama