Úvod do Deníku (Povídka)

6. prosince 2010 v 17:53 | Hotamaru Oyashiro Sama |  Anastazie Malfoyová
m
Tak, tato povídka mě napadla, při mém jakkoliv obyčejném nočním usínáním. Moje hlava mi vždy předvádí "takzvané" sny, které sním i s otevřenýma očima, představuji si vše co má něco do sebe, nejraději mám však sny kde se mi zdá, že jsem (jenom díky hloupé mé vymyšlené náhodě) sestra (i když nevlastní) Draca Malfoye, a tím mě napadlo vám jakoby, říci tento můj sen s pomocí povídky. Abych to více upřesnila přejdu k věci.
_______

Povídka začíná jako každá jiná, nebo snad ne? Na začátku, kdy jakoby "Anastazie Malfoyová" píše o začátku dá se říct, této noční můry o které nikdy nevěděla. Žije se svou takzvanou rodinou, někde v malém městečku v Anglii, byla do rodiny kde žije jakoby přiřazena kouzelnou radou, aby ji nemohly najít smrtijedi, a pročpak by chtěly nějací smrtijedi nějakou holku? Problém je v tom, že ta "Holka" je dcerou Pána zla (prostě vy-víte-koho), ona sama to akorát neví, neví to nikdo ze školy kouzel z Bradavicích, pouze Albus Brumbál, ale ten se v poslední době zajímal jenom o pana Pottera, takže malinkou náhodou se stalo že tu normální všemožně obratnou dívku našly a vzaly k sobě. Nařídil jim to sám, Pán Zla. A nařídil taky aby ji bylo změněno všechno co být změněno může, změnily jí vzhled, a vše kolem něj, i jméno, ona sama si pamatuje už pouze, a jenom jméno které dřív měla, nepamatuje si příjmení, nic takového ani neví jak vypadala dřív. Teď už je jenom pro všechny, i pro sebe "Anastazie Malfoyová". Pořád ale ví, že s touto rodinou nemá spojenou krev a proto se snaží dosáhnout jediného. Jednoduše je nechce a nehodlá nějak moc poslouchat, nebo tak... nehodlá je poslouchat, ale pomalu je horší jak sám Draco. Snaží se dosáhnout toho aby on ji měl rád, jelikož se jí to nedaří, tak se ke všem kolem sebe chová nejhůře co může. Do školy v bradavicích se dostala o rok později než Draco, to znamená že je o rok mladší. Avšak deník si začala psát až 6 rokem. 
________

Pro ty co to nepochopily, Anastazie je moje vymyšlená postava zařazená do FF o HP a většinou se tam moc známé postavy z HP neobjeví ;) protože se s nimi vlastně Anastazie moc nepotká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama