Prosinec 2010

Tak... měnší změna jména

31. prosince 2010 v 1:01 | Vypravěč |  Zbytek článků
0:30 - Takže, přemýšlím ještě s jednou "osobou" na FB xD jaký bych si měla dát jméno (králík ožírá klec :D se dívím že ho ty klektáky nebolí ^^) a zatím má jenom takový přilblí nápady :D

0:52 - :D:D dobry honzíček mi pravdě podobně nepomůže xDDD :D

0:53 - Pokrok žádný, ba nulový :D:D

0:54 - hm to sme rači měly napsat někomu koho neznáme xDD

0:55 - :D:D tak trošku jako nešahat na koule který šila maminka z drátěnky xDDD

0:56 - hej už to nechlastej xD už ti psát nebudu! xD

1:00 - @____@ zabít, zahrabat a už nikdy nevytáhnout ven!! >_<

[4.]Stačí si vybrat

11. prosince 2010 v 23:13 | Vypravěč |  Stačí si vybrat
.
Konečně slavná premiera :D:D po půl roce píšu teda dlaší díl téhle úžasné povídky :D, pořád stejná ale tentokrát přehledná a kvalitní ^_^

Kapitola 1 - Léto 6 Roku

6. prosince 2010 v 18:02 | Hotamaru Oyashiro Sama |  Anastazie Malfoyová
..______

Kapitola 0 - Náhled Minulosti

6. prosince 2010 v 18:00 | Hotamaru Oyashiro Sama |  Anastazie Malfoyová
bb
______

Úvod do Deníku (Povídka)

6. prosince 2010 v 17:53 | Hotamaru Oyashiro Sama |  Anastazie Malfoyová
m
Tak, tato povídka mě napadla, při mém jakkoliv obyčejném nočním usínáním. Moje hlava mi vždy předvádí "takzvané" sny, které sním i s otevřenýma očima, představuji si vše co má něco do sebe, nejraději mám však sny kde se mi zdá, že jsem (jenom díky hloupé mé vymyšlené náhodě) sestra (i když nevlastní) Draca Malfoye, a tím mě napadlo vám jakoby, říci tento můj sen s pomocí povídky. Abych to více upřesnila přejdu k věci.
_______

Povídka začíná jako každá jiná, nebo snad ne? Na začátku, kdy jakoby "Anastazie Malfoyová" píše o začátku dá se říct, této noční můry o které nikdy nevěděla. Žije se svou takzvanou rodinou, někde v malém městečku v Anglii, byla do rodiny kde žije jakoby přiřazena kouzelnou radou, aby ji nemohly najít smrtijedi, a pročpak by chtěly nějací smrtijedi nějakou holku? Problém je v tom, že ta "Holka" je dcerou Pána zla (prostě vy-víte-koho), ona sama to akorát neví, neví to nikdo ze školy kouzel z Bradavicích, pouze Albus Brumbál, ale ten se v poslední době zajímal jenom o pana Pottera, takže malinkou náhodou se stalo že tu normální všemožně obratnou dívku našly a vzaly k sobě. Nařídil jim to sám, Pán Zla. A nařídil taky aby ji bylo změněno všechno co být změněno může, změnily jí vzhled, a vše kolem něj, i jméno, ona sama si pamatuje už pouze, a jenom jméno které dřív měla, nepamatuje si příjmení, nic takového ani neví jak vypadala dřív. Teď už je jenom pro všechny, i pro sebe "Anastazie Malfoyová". Pořád ale ví, že s touto rodinou nemá spojenou krev a proto se snaží dosáhnout jediného. Jednoduše je nechce a nehodlá nějak moc poslouchat, nebo tak... nehodlá je poslouchat, ale pomalu je horší jak sám Draco. Snaží se dosáhnout toho aby on ji měl rád, jelikož se jí to nedaří, tak se ke všem kolem sebe chová nejhůře co může. Do školy v bradavicích se dostala o rok později než Draco, to znamená že je o rok mladší. Avšak deník si začala psát až 6 rokem. 
________

Pro ty co to nepochopily, Anastazie je moje vymyšlená postava zařazená do FF o HP a většinou se tam moc známé postavy z HP neobjeví ;) protože se s nimi vlastně Anastazie moc nepotká.

[3.]Stačí si vybrat

6. prosince 2010 v 17:51 | Hotamaru Oyashiro Sama |  Stačí si vybrat
.
3.Na novým místě.
Waila zůstala hledět, vůbec nechápala. V hlavě jí běhaly myšlenky typu "Proč k matčiné sestře? a proč nemůžu zůstat doma? Co sem udělala tak špatnýho??" ptala se v duchu sama sebe, měla zlost, všechno kolem sebe chtěla rozbít ale udržela se. V klidu si zase lehla na postel. V tu chvilku uslyšela jak se zavřely dveře od bytu. Něco jí prolítlo myšlenkama, ale neřešila to. Ležela na postely a dívala se do stropu. Štěně co předchozí den dostala, začalo štěkat u dveří do jejího pokoje. Tatami hned šla za štěnětem, sama nevěděla co se sestře předchozí den stalo. "Co tam je Ricku??" řekla a vešla do pokoje. Uviděla Wailu a utekla z pokoje. Utíkala za matkou. "Mami, Mami!! Tam je strašidlo!! Má na obličeji jizvy!..aaa...aa...má černé oči, úplně černé oči, poď se podívat!!" křičela Tatami. Její otec se rozhlédl kolem sebe a odešel na balkón.

[2.]Stačí si vybrat

6. prosince 2010 v 17:50 | Hotamaru Oyashiro Sama |  Stačí si vybrat
.
2.No a co?
Utíkala začínaly ji bolet nohy. Ale nemohla si pomoct utíkala dál. Doběhla ke konci města tam se zastavila a chvilku se rozhlížela. Chytla se za hlavu a začala vyděšeně křičet. Pak se rozběhla na pravou stranu která vedla k moři. Utíkala a držela se za hlavu doběhla až do vody kde se zastavila. Kolem nikdo nebyl a Waila se koukala před sebe na vodu. Vyděšeně a tiše jí bilo srdce. Vzduch jí jemně ovíval tvář a boty už měla plné vody. Za ní už dávno běžely Terez s Timem. Do vody pomalu kapala krev. Wailu všechno bolelo. Natáhla ruku vody a trochu si jí vylila z ruk na obličej a tu ostatní vodu nechala dokapat na dno. Kdy tam došly Timo s Terez už dávno seděla na břehu. V dálce se třpytily blesky a z druhé strany zářilo slunce.

[1.]Stačí si vybrat

6. prosince 2010 v 17:50 | Hotamaru Oyashiro Sama |  Stačí si vybrat
.
1.Kvůli děcku!
Hodina češtiny. Učitelka vysvětluje látku a vrhá na všechny mračené pohledy. Chvilkami zařve po dvojce děcek ať mlčí nebo jim napíše zápis do žákovské. Vysvětluje látku dál.  Začíná psát i na tabuli a v odrazu světla sleduje co dělají ti úžasní žáci. "Vrať mi ten sešit!! Dělej!!" řve Wail po jednom spolužákovy a vrhá na něj vražedné pohledy. V duchu si představuje jak by mu nejradši rozbila hlavu o zeď. Po chvilce jí spolužák sešit vrátí a oba se dívají na učitelku. Učitelka je oba sleduje s celkem nepříjemným pohledem až by to člověka otrávilo. Zaměří svůj pohled přímo na Wail pohled se jí změní jako by jím říkala -Seš ty vůbec normální?- Wail se jí snaží nedívat do očí a snaží se jí nevnímat. Učitelka drží v ruce křídu a přestává se ovládat.

Stačí si vybrat

6. prosince 2010 v 17:49 | Hotamaru Oyashiro Sama |  Stačí si vybrat
.
Žánr: FF - Panik
Postavy: Jan (Johny), T:mo (Timo), Waila (Wajl), Terez (Teja)
Typ: Normální povídka (zjevně bez citu)
Stav: Rozepsaná
Přibližně kapitol: 23 - 30

Příběh: Holka co je psychicky na dně. Chce najít konečně někoho kdo jí bude mít rád a bude jí pomáhat. Má problémy ve škole, s přáteli a odmítá se s někým bavit. Snaží se s ní bavit ale Timo a jeho parte ve které jsou 2 další kluci a Jan. Jediná její kamarádka Terez se jí snaží pomoct. Nemá sice už náladu ani chuť jí pomáhat ale nechce aby se dostala úplně na dno. Bohužel netrvá to věčně i Terez se od ní začne stranit, sice je jí Waily líto ale je jí jasný že ji už nezmění. Po nějaké době se jí snaží najít někoho kdo by jí mohl pomoct a dostat ji z toho. Waila sama už je z toho všeho tak na dně že už dostala od doktora napsané že je Agresivní a že při nepříčetnosti může i ublížit a to nechtěně. Terez jí najde přátele ale ona sama se s ní přestane stýkat. Waila? Ta se mezi tím dostane úplně na dno...s zůstane na ulici....Mezi tím Timo a Jan kteří se jí budou snažit pomoct a seženou jí nové bydlení. Ona se do obou zamiluje a bude si mezi nimi muset vybrat